13,167
edits
Line 10: | Line 10: | ||
! Place | ! Place | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| {{ | | A {{OBP|Psychic|Trainer class}} and a {{OBP|Black Belt|Trainer class}} | ||
| N/A | |||
|- align="center" | |||
| [[Brock]] and [[Holly]] | |||
| 3rd place | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| {{an|Dawn}} and [[Conway]] | | {{an|Dawn}} and [[Conway]] | ||
| Runner-up | | Runner-up | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| [[ | | {{Ash}} and [[Paul]] | ||
| [[DP052|Winners]] | |||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} |
edits