17
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 37: | Line 37: | ||
|- | |- | ||
| align=center | [[Image:383.png]] || align=center | [[Image:pokeBallSpriteSmall.png]] || align=center | [[groudon(Pokémon)|groudon]] || align=center | none || align=center | 90 || align=center | hasty || align=center | [[????]] || align=center | {{i|none}} || align=center | {{a|????}} || align=center | {{m|????}}<br>{{m|????}}<br>{{m|????}}<br>{{m|????}} | | align=center | [[Image:383.png]] || align=center | [[Image:pokeBallSpriteSmall.png]] || align=center | [[groudon(Pokémon)|groudon]] || align=center | none || align=center | 90 || align=center | hasty || align=center | [[????]] || align=center | {{i|none}} || align=center | {{a|????}} || align=center | {{m|????}}<br>{{m|????}}<br>{{m|????}}<br>{{m|????}} | ||
|- | |||
| align=center | [[Image:149.png]] || align=center | [[Image:safariBallSpriteSmall.png]] || align=center | [[dragonite(Pokémon)|dragonite]] || align=center | ♂ || align=center | 55 || align=center | gentle || align=center | [[????]] || align=center | {{i|none}} || align=center | {{a|????}} || align=center | {{m|????}}<br>{{m|????}}<br>{{m|????}}<br>{{m|????}} | |||
|- | |||
| align=center | [[Image:254.png]] || align=center | [[Image:pokeBallSpriteSmall.png]] || align=center | [[Sceptile(Pokémon)|Thorn]] || align=center | ♂ || align=center | 36 || align=center | Hardy || align=center | [[????]] || align=center | {{i|none}} || align=center | {{a|????}} || align=center | {{m|????}}<br>{{m|????}}<br>{{m|????}}<br>{{m|????}} | |||
|- | |- |
edits