51,133
edits
m (→Quagsire GL) |
m (→Quagsire: We could use another Fighting Quagsire as well...) |
||
Line 28: | Line 28: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Secret Wonders|Quagsire|60}} || {{e|Water}} || 38 || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Secret Wonders}} || 60/132 | | {{TCG ID|Secret Wonders|Quagsire|60}} || {{e|Water}} || 38 || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Secret Wonders}} || 60/132 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|SoulSilver Collection|Quagsire|27}} || {{e|Water}} || - || {{rar|Rare Holo}} || {{TCG|SoulSilver Collection}} || 027/070 | |||
|} | |} | ||
edits