70
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 91: | Line 91: | ||
| | | | ||
| Safari Ball | | Safari Ball | ||
|- | |||
| 30 | |||
| {{MS|143}} | |||
| align="center"|[[Snorlax|RONAN]] | |||
| align="center"|143 | |||
| align="center"|76 | |||
| align="center"|44 | |||
| align="center"|30 | |||
| align="center"|52 | |||
| align="center"|33805 | |||
| align="center"|Headbutt(15) | |||
| align="center"|Amnesia(20) | |||
| align="center"|Rest(10) | |||
| align="center"|Surf(15) | |||
| | |||
|- | |- | ||
//Party | //Party | ||
Line 743: | Line 758: | ||
| {{MS|133}} | | {{MS|133}} | ||
| align="center"|[[Eevee|FURBALL]] | | align="center"|[[Eevee|FURBALL]] | ||
| align="center"| | | align="center"|63 | ||
| align="center"| | | align="center"|38 | ||
| align="center"|35 | | align="center"|35 | ||
| align="center"| | | align="center"|34 | ||
| align="center"| | | align="center"|42 | ||
| align="center"| | | align="center"|16347 | ||
| align="center"|Tackle(35) | | align="center"|Tackle(35) | ||
| align="center"|SandAttack(15) | | align="center"|SandAttack(15) | ||
Line 769: | Line 784: | ||
| | | | ||
| Safari Ball | | Safari Ball | ||
|- | |- | ||
| 26 | | 26 | ||
Line 795: | Line 795: | ||
| align="center"|21970 | | align="center"|21970 | ||
| align="center"|HornAttack(25) | | align="center"|HornAttack(25) | ||
| | | | ||
| | | | ||
Line 847: | Line 832: | ||
| 22 | | 22 | ||
| {{MS|032}} | | {{MS|032}} | ||
| align="center"|[[ | | align="center"|[[Nidoran♂|NIDDLE]] | ||
| align="center"|54 | | align="center"|54 | ||
| align="center"|33 | | align="center"|33 | ||
Line 862: | Line 847: | ||
| 22 | | 22 | ||
| {{MS|032}} | | {{MS|032}} | ||
| align="center"|[[ | | align="center"|[[Nidoran♂|NIDDLE]] | ||
| align="center"|54 | | align="center"|54 | ||
| align="center"|32 | | align="center"|32 |
edits