127,583
edits
Storm Aurora (talk | contribs) m (Text replacement - "{{DL|Sync pair|Sync pair scout}}" to "Sync pair scout") |
|||
Line 994: | Line 994: | ||
| [[File:MastersIcon0486.png|40px]]<br>[[Reg]]igigas | | [[File:MastersIcon0486.png|40px]]<br>[[Reg]]igigas | ||
| [[File:FightingIC Masters.png|32px]]<br>{{t|Fighting}} | | [[File:FightingIC Masters.png|32px]]<br>{{t|Fighting}} | ||
| [[File:Masters Gem.png|40px]]Gems ×300 | |||
|- | |||
| Lucy's Entangling Venom | |||
| [[File:VSLucy Masters.png|40px]]<br>{{mas|Lucy}} | |||
| [[File:MastersIcon0336.png|40px]]<br>{{TP|Lucy|Seviper}} | |||
| [[File:GroundIC Masters.png|32px]]<br>{{t|Ground}} | |||
| [[File:Masters Gem.png|40px]]Gems ×300 | | [[File:Masters Gem.png|40px]]Gems ×300 | ||
|} | |} |
edits