2,281
edits
No edit summary |
(→Gen 1) |
||
Line 36: | Line 36: | ||
| align=center | [[Image:067MS6.png]]<br>{{sup/4|SS}}<b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | | align=center | [[Image:067MS6.png]]<br>{{sup/4|SS}}<b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | ||
| align=center | [[Image:068MS6.png]]<br>{{sup/4|SS}}<b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | | align=center | [[Image:068MS6.png]]<br>{{sup/4|SS}}<b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | ||
| align=center | [[Image:070MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon Sleep|<span style="color:#{{night color}}">SLEEP</span>]]</sup></b> | | align=center | [[Image:069MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | ||
| align=center | [[Image:070MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b><b><sup>[[Pokémon Sleep|<span style="color:#{{night color}}">SLEEP</span>]]</sup></b> | |||
| align=center | [[Image:071MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | |||
| align=center | [[Image:074MS6.png]]<br>{{sup/4|HG}}<b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup><sup>[[Pokémon Sleep|<span style="color:#{{night color}}">SLEEP</span>]]</sup></b> | | align=center | [[Image:074MS6.png]]<br>{{sup/4|HG}}<b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup><sup>[[Pokémon Sleep|<span style="color:#{{night color}}">SLEEP</span>]]</sup></b> | ||
| align=center | [[Image:075MS6.png]]<br>{{sup/4|HG}} | | align=center | [[Image:075MS6.png]]<br>{{sup/4|HG}} | ||
Line 46: | Line 48: | ||
| align=center | [[Image:080MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | | align=center | [[Image:080MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | ||
| align=center | [[Image:080GMS8.png|50px]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | | align=center | [[Image:080GMS8.png|50px]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | ||
|- | |||
| align=center | [[Image:090MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | | align=center | [[Image:090MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | ||
| align=center | [[Image:092MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | | align=center | [[Image:092MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | ||
| align=center | [[Image:093MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | | align=center | [[Image:093MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> |
edits