121,840
edits
(→Gallery: 2.41.1) |
|||
Line 964: | Line 964: | ||
| [[File:MastersIcon0398.png|40px]]<br>{{p|Staraptor}} | | [[File:MastersIcon0398.png|40px]]<br>{{p|Staraptor}} | ||
| [[File:RockIC Masters.png|32px]]<br>{{t|Rock}} | | [[File:RockIC Masters.png|32px]]<br>{{t|Rock}} | ||
| [[File:Masters Gem.png|40px]]Gems ×300 | |||
|- | |||
| Argenta's Glistening Crystals | |||
| [[File:VSArgenta Masters.png|40px]]<br>{{mas|Argenta}} | |||
| [[File:MastersIcon0245.png|40px]]<br>{{p|Suicune}} | |||
| [[File:GrassIC Masters.png|32px]]<br>{{t|Grass}} | |||
| [[File:Masters Gem.png|40px]]Gems ×300 | | [[File:Masters Gem.png|40px]]Gems ×300 | ||
|} | |} |
edits