12,139
edits
No edit summary |
(→Acquisition: Indigo Disk) |
||
Line 84: | Line 84: | ||
| | | | ||
| [[Delibird Presents]] ([[Cascarrafa]] Branch, after earning 4 [[Badge|Gym Badges]])<br>Sparkling overworld item ([[Glaseado Mountain]]) | | [[Delibird Presents]] ([[Cascarrafa]] Branch, after earning 4 [[Badge|Gym Badges]])<br>Sparkling overworld item ([[Glaseado Mountain]]) | ||
|- | |||
| {{gameabbrev9|SV}}{{gameabbrev9|ID}} | |||
| | |||
| Sparkling overworld item ([[Polar Biome]]) | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits