2,281
edits
(→Gen 1) |
No edit summary |
||
Line 202: | Line 202: | ||
| align=center | [[Image:526MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | | align=center | [[Image:526MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | ||
| align=center | [[Image:531MS6.png]]<br>{{sup/5|W}} | | align=center | [[Image:531MS6.png]]<br>{{sup/5|W}} | ||
| align=center | [[Image:532MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | |||
| align=center | [[Image:533MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | |||
| align=center | [[Image:534MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | |||
| align=center | [[Image:551MS6.png]]<br>{{sup/5|B}} | | align=center | [[Image:551MS6.png]]<br>{{sup/5|B}} | ||
|- | |||
| align=center | [[Image:552MS6.png]]<br>{{sup/5|B}} | | align=center | [[Image:552MS6.png]]<br>{{sup/5|B}} | ||
| align=center | [[Image:553MS6.png]]<br>{{sup/5|B}} | | align=center | [[Image:553MS6.png]]<br>{{sup/5|B}} | ||
| align=center | [[Image:568MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | | align=center | [[Image:568MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> |
edits