2,744
edits
(→Raichu: his EX isn't unlocked yet, but the song key already appears on his page) |
|||
Line 461: | Line 461: | ||
|- | |- | ||
| style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{electric color dark}}; background:#{{electric color light}}" | [[File:VSHau Masters.png|80px]] | | style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{electric color dark}}; background:#{{electric color light}}" | [[File:VSHau Masters.png|80px]] | ||
| style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{electric color dark}}; background:#{{electric color light}}" | [[File:Spr Masters Hau 2.png|120px]] | |||
| style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{electric color dark}}; background:#{{electric color light}}" | [[File:Spr Masters Hau EX.png|120px]] | |||
| style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{electric color dark}}; background:#{{electric color light}}" | [[File:VSHau EX Masters.png|80px]] | |||
|- | |||
| VS model<br>(Normal colors) | |||
| 6★ model<br>(Normal colors) | |||
| 6★ model<br>(EX colors) | |||
| VS model<br>(EX colors) | |||
|- | |||
| style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{electric color dark}}; background:#{{electric color light}}" | [[File:Hau Emote 1 Masters.png|80px]] | | style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{electric color dark}}; background:#{{electric color light}}" | [[File:Hau Emote 1 Masters.png|80px]] | ||
| style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{electric color dark}}; background:#{{electric color light}}" | [[File:Hau Emote 2 Masters.png|80px]] | | style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{electric color dark}}; background:#{{electric color light}}" | [[File:Hau Emote 2 Masters.png|80px]] | ||
| style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{electric color dark}}; background:#{{electric color light}}" | [[File:Hau Emote 3 Masters.png|80px]] | | style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{electric color dark}}; background:#{{electric color light}}" | [[File:Hau Emote 3 Masters.png|80px]] | ||
| style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{electric color dark}}; background:#{{electric | | style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{electric color dark}}; background:#{{electric color light}}" | [[File:Hau Emote 4 Masters.png|80px]] | ||
|- | |- | ||
| Trainer emote<br>Nice! | | Trainer emote<br>Nice! | ||
| Trainer emote<br>Watch out! | | Trainer emote<br>Watch out! | ||
| Trainer emote<br>Let's do this! | | Trainer emote<br>Let's do this! | ||
| Trainer emote<br>Thanks! | | Trainer emote<br>Thanks! | ||
|} | |||
|} | |} | ||
edits