1,124
edits
Levi Rinno (talk | contribs) |
|||
Line 131: | Line 131: | ||
| {{MS|110|James's Weezing}} | | {{MS|110|James's Weezing}} | ||
| [[James's Weezing]] | | [[James's Weezing]] | ||
|- style="background: #FFF" | |||
| {{MSP|176|Misty's Togetic}} | |||
| [[Misty's Togetic]] | |||
| ''[[A Togepi Mirage]]'' | |||
| | |||
|- style="background: #FFF" | |- style="background: #FFF" | ||
| {{MSP|396|Starly}} | | {{MSP|396|Starly}} |
edits