4,152
edits
m (→Battles) |
GroundNecton (talk | contribs) |
||
Line 88: | Line 88: | ||
| 10 | | 10 | ||
| Fairy Tome, Vol. 1 ×100<br>Fairy Codex, Vol. 1 ×50<br>Gems ×100 | | Fairy Tome, Vol. 1 ×100<br>Fairy Codex, Vol. 1 ×50<br>Gems ×100 | ||
| 2000 coins | |||
|- style="background:#fff" | |||
| Challenge the Grass Types{{tt|*|Available from 8/11/2021}} | |||
| Hard | |||
| [[File:VSErika Masters.png|80px]]<br>{{mas|Erika}} | |||
| [[File:VSMallow Masters.png|80px]]<br>{{mas|Mallow}} | |||
| [[File:VSGardenia Masters.png|80px]]<br>{{mas|Gardenia}} | |||
| [[File:Masters045.png|80px]]<br>{{p|Vileplume}}<br><span style=font-size:80%>Weakness: [[File:FireIC Masters.png|15px]]</span> | |||
| [[File:Masters763.png|80px]]<br>{{TP|Mallow|Tsareena}}<br><span style=font-size:80%>Weakness: [[File:FireIC Masters.png|15px]]</span> | |||
| [[File:Masters407.png|80px]]<br>{{p|Roserade}}<br><span style=font-size:80%>Weakness: [[File:FireIC Masters.png|15px]]</span> | |||
| 10 | |||
| Grass Tome, Vol. 1 ×100<br>Grass Codex, Vol. 1 ×50<br>Gems ×100 | |||
| 2000 coins | | 2000 coins | ||
|} | |} |
edits