2,726
edits
No edit summary |
(→Names) |
||
Line 20: | Line 20: | ||
| ジーキョー ''Jīkyō'' | | ジーキョー ''Jīkyō'' | ||
| From 実況 ''jikkyō'' (live broadcasting) | | From 実況 ''jikkyō'' (live broadcasting) | ||
|- style="background: #FFF" | |||
| English | |||
| Caster | |||
| From ''broadcaster'' | |||
|- style="background: #FFF" | |- style="background: #FFF" | ||
| Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan}}) | | Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan}}) |
edits