29
edits
Kenta Minazu (talk | contribs) m (→Names) |
Kenta Minazu (talk | contribs) (→Names) |
||
Line 126: | Line 126: | ||
| Команда Череп ''Komanda Cherep'' | | Команда Череп ''Komanda Cherep'' | ||
| From череп ''cherep'' (skull) | | From череп ''cherep'' (skull) | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Vietnamese | | Vietnamese | ||
| Nhóm Đầu lâu | | Nhóm Đầu lâu |
edits