56
edits
m (→Quests) |
m (→Quests: Added a few missing Quests) |
||
Line 466: | Line 466: | ||
| Achieve a maximum ATK of 500 | | Achieve a maximum ATK of 500 | ||
| 10 PM Tickets | | 10 PM Tickets | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Pokémon Trainer | |||
| Level up 500 times | |||
| 5 PM Tickets | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| Tenacious Defense | | Tenacious Defense | ||
| Achieve a maximum HP of 500 | | Achieve a maximum HP of 500 | ||
| 10 PM Tickets | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| Move Master | |||
| Use 50 kinds of moves | |||
| 10 PM Tickets | | 10 PM Tickets | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" |
edits