13,925
edits
AquaticSugar (talk | contribs) |
m (→Names: added Russian https://www.pokemon.com/ru/pokemon-episodes/06_29-temnye-dela-v-korporatsii-devon/ .. I think this is him anyway.) |
||
Line 255: | Line 255: | ||
| Sr. Rocha{{tt|*|TCG only}} | | Sr. Rocha{{tt|*|TCG only}} | ||
| From ''rocha'', rock | | From ''rocha'', rock | ||
|- style="background:#FFF | |- style="background:#FFF" | ||
| Russian | |||
| Стэнвик ''Stenvik'' | |||
| | |||
|- style="background:#FFF" | |||
|Vietnamese | |Vietnamese | ||
|Chủ tịch Tsuwabuki | |Chủ tịch Tsuwabuki |
edits