96
edits
(→Trivia) |
m (→Names) |
||
Line 121: | Line 121: | ||
| Spanish | | Spanish | ||
| Tobías | | Tobías | ||
| Same as English. | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Italian | |||
| Tobias | |||
| Same as English. | | Same as English. | ||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" |
edits