42,933
edits
No edit summary |
m (→Patches) |
||
Line 239: | Line 239: | ||
| Update | | Update | ||
| 2014 | | 2014 | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire patches | |||
| Update | | Update | ||
| style="{{roundybr|5px}}" | | | 2014 - 2015 | ||
|- | |||
| style="background:#FFF; {{roundybl|5px}}" | Pokémon Sun and Moon patches | |||
| style="background:#FFF" | Update | |||
| style="background:#FFF; {{roundybr|5px}}" | 2017 | |||
|}{{left clear}} | |}{{left clear}} | ||