121,990
edits
(→In other languages: +Italian) |
m (→In other languages: added Finnish) |
||
Line 110: | Line 110: | ||
| Team Aqua | | Team Aqua | ||
| From the Japanese name. | | From the Japanese name. | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Finnish | |||
| Aquaryhmä | |||
| Means "Aqua Group" | |||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| Spanish (Latin America) | | Spanish (Latin America) |
edits