23
edits
KoroShinx11 (talk | contribs) |
|||
Line 43: | Line 43: | ||
|{{p|Murkrow}}<br>(2.1 kg) | |{{p|Murkrow}}<br>(2.1 kg) | ||
|{{p|Shaymin}} (Land)<br>(2.1 kg) | |{{p|Shaymin}} (Land)<br>(2.1 kg) | ||
|{{p|Mamepato}}<br>(2.1 kg) | |||
|{{p|Kricketot}}<br>(2.2 kg) | |{{p|Kricketot}}<br>(2.2 kg) | ||
|{{p|Taillow}}<br>(2.3 kg) | |{{p|Taillow}}<br>(2.3 kg) | ||
|{{p|Shuppet}}<br>(2.3 kg) | |{{p|Shuppet}}<br>(2.3 kg) | ||
|{{p|Exeggcute}}<br>(2.5 kg) | |{{p|Exeggcute}}<br>(2.5 kg) | ||
|- | |||
|{{p|Torchic}}<br>(2.5 kg) | |{{p|Torchic}}<br>(2.5 kg) | ||
|{{p|Lotad}}<br>(2.6 kg) | |{{p|Lotad}}<br>(2.6 kg) | ||
|{{p|Caterpie}}<br>(2.9 kg) | |{{p|Caterpie}}<br>(2.9 kg) | ||
Line 58: | Line 59: | ||
|{{p|Dratini}}<br>(3.3 kg) | |{{p|Dratini}}<br>(3.3 kg) | ||
|{{p|Cherubi}}<br>(3.3 kg) | |{{p|Cherubi}}<br>(3.3 kg) | ||
|- | |||
|{{p|Burmy}}<br>(3.4 kg) | |{{p|Burmy}}<br>(3.4 kg) | ||
|{{p|Rattata}}<br>(3.5 kg) | |{{p|Rattata}}<br>(3.5 kg) | ||
|{{p|Wurmple}}<br>(3.6 kg) | |{{p|Wurmple}}<br>(3.6 kg) | ||
Line 69: | Line 70: | ||
|{{p|Shellder}}<br>(4.0 kg) | |{{p|Shellder}}<br>(4.0 kg) | ||
|{{p|Ditto}}<br>(4.0 kg) | |{{p|Ditto}}<br>(4.0 kg) | ||
|- | |||
|{{p|Mew}}<br>(4.0 kg) | |{{p|Mew}}<br>(4.0 kg) | ||
|{{p|Seedot}}<br>(4.0 kg) | |{{p|Seedot}}<br>(4.0 kg) | ||
|{{p|Meowth}}<br>(4.2 kg) | |{{p|Meowth}}<br>(4.2 kg) | ||
Line 80: | Line 81: | ||
|{{p|Celebi}}<br>(5.0 kg) | |{{p|Celebi}}<br>(5.0 kg) | ||
|{{p|Corsola}}<br>(5.0 kg) | |{{p|Corsola}}<br>(5.0 kg) | ||
|- | |||
|{{p|Treecko}}<br>(5.0 kg) | |{{p|Treecko}}<br>(5.0 kg) | ||
|{{p|Spinda}}<br>(5.0 kg) | |{{p|Spinda}}<br>(5.0 kg) | ||
|<br> | |<br> | ||
|<br> | |<br> |
edits