536
edits
Line 595: | Line 595: | ||
! style="background:#{{dragon color light}}" | {{color|{{dragon color dark}}|Name}} | ! style="background:#{{dragon color light}}" | {{color|{{dragon color dark}}|Name}} | ||
! style="background:#{{dragon color light}}; -moz-border-radius-topright: 5px;" | {{color2|{{dragon color dark}}|Elemental type|Types}} | ! style="background:#{{dragon color light}}; -moz-border-radius-topright: 5px;" | {{color2|{{dragon color dark}}|Elemental type|Types}} | ||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| rowspan="2" | 380 | |||
| rowspan="2" | [[Image:380.png]] | |||
| rowspan="2" | {{pcolor|Latias|1b45c1}} | |||
| style="background:#{{dragon color}}" | {{typecolor|Dragon}} | |||
|- | |||
| align="center" style="background:#{{psychic color}}" |{{typecolor|Psychic}} | |||
|- align="center" | |||
| rowspan="2" style="background:#fff; -moz-border-radius-bottomleft: 5px;" | 381 | |||
| rowspan="2" style="background:#fff" | [[Image:381.png]] | |||
| rowspan="2" style="background:#fff" | {{pcolor|Latios|1b45c1}} | |||
| style="background:#{{dragon color}}" |{{typecolor|Dragon}} | |||
|- | |||
| align="center" style="background:#{{psychic color}}; -moz-border-radius-bottomright: 5px;" |{{typecolor|Psychic}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |- align="center" style="background:#fff" | ||
| rowspan="2" | ??? | | rowspan="2" | ??? |
edits