51,133
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 51: | Line 51: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Stormfront|Raichu|8}} || {{e|Lightning}} || 45 || {{rar|Rare Holo}} || {{TCG|Stormfront}} || 8/100 | | {{TCG ID|Stormfront|Raichu|8}} || {{e|Lightning}} || 45 || {{rar|Rare Holo}} || {{TCG|Stormfront}} || 8/100 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|Advent of Arceus|Raichu|32}} || {{e|Lightning}} || 46 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Advent of Arceus}} || 032/090 | |||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|POP Series 9|Raichu|3}} || {{e|Lightning}} || 39 || {{rar|Rare}} || {{TCG|POP Series 9}} || 3/17 | | {{TCG ID|POP Series 9|Raichu|3}} || {{e|Lightning}} || 39 || {{rar|Rare}} || {{TCG|POP Series 9}} || 3/17 |
edits