13,937
edits
m (→DP series) |
m (→DP series) |
||
Line 122: | Line 122: | ||
! Actual | ! Actual | ||
|- align=center | |- align=center | ||
| Dawn wins Akebi Contest | | Dawn wins Akebi Contest | ||
| [[DP114]] | | [[DP114]] | ||
| [[DP114]] | | [[DP114]] | ||
|- align=center | |||
| Staravia evolves and Ash wins a competition | |||
| [[DP118]] | |||
| [[DP118]] | |||
|- align=center | |- align=center | ||
| Chimchar evolves | | Chimchar evolves | ||
| <s>[[DP116]]</s><br>[[DP120]] | | <s>[[DP116]]</s><br>[[DP120]] | ||
| | | | ||
|- align=center | |- align=center |
edits