13,056
edits
mNo edit summary |
(→Names: added Hindi name from Pokemon GO) |
||
Line 779: | Line 779: | ||
| Chinese ({{tt|Cantonese|Hong Kong}}) | | Chinese ({{tt|Cantonese|Hong Kong}}) | ||
| 弗拉達利 ''Fātlāaidaahtleih'' | | 弗拉達利 ''Fātlāaidaahtleih'' | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Hindi | |||
| लाइसैंडर ''Lysandre'' | |||
| Transcription of his English name | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| Indonesian | | Indonesian |