121,693
edits
Line 460: | Line 460: | ||
| {{MastersRoleCell|Special Strike|size=32px}} | | {{MastersRoleCell|Special Strike|size=32px}} | ||
| April 30, 2024 | | April 30, 2024 | ||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Blue|alt=Classic|pokemonnum=0006|pokemon=Charizard}} | |||
| {{MastersRoleCell|Field|size=32px}} | |||
| {{MastersRoleCell|Special Strike|size=32px}} | |||
| May 1, 2024 | |||
|} | |} | ||
edits