127,780
edits
(→List of sync pairs with EX roles: the gigadrop) |
|||
Line 455: | Line 455: | ||
| {{MastersRoleCell|Support|size=32px}} | | {{MastersRoleCell|Support|size=32px}} | ||
| April 27, 2024 | | April 27, 2024 | ||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Brycen-Man|pokemonnum=0571|pokemon=Zoroark}} | |||
| {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | |||
| {{MastersRoleCell|Special Strike|size=32px}} | |||
| April 30, 2024 | |||
|} | |} | ||
edits