2,731
edits
(→List of sync pairs with EX roles: don't blame anyone for forgetting he exists) |
|||
Line 261: | Line 261: | ||
| {{MastersRoleCell|Sprint|size=32px}} | | {{MastersRoleCell|Sprint|size=32px}} | ||
| January 31, 2024 | | January 31, 2024 | ||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Falkner|pokemonnum=0164|pokemon=Noctowl}} | |||
| {{MastersRoleCell|Support|size=32px}} | |||
| {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | |||
| February 5, 2024 | |||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Victor|alt=Palentines 2024|displaytrainer=Victor (Palentine's 2024)|pokemonnum=0820|pokemon=Greedent}} | | {{MastersIcon/Table|trainer=Victor|alt=Palentines 2024|displaytrainer=Victor (Palentine's 2024)|pokemonnum=0820|pokemon=Greedent}} |
edits