1,105
edits
Line 9: | Line 9: | ||
! style="background:#3467af; {{roundytr|5px}}" | {{color|1d2c5e|Final episode}} | ! style="background:#3467af; {{roundytr|5px}}" | {{color|1d2c5e|Final episode}} | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| style="background:#000" rowspan=" | | style="background:#000" rowspan="3" | [[File:EDJ01.png|150px]] | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" | <span lang="ja">ひゃくごじゅういち</span><br /><small>''[[One Hundred Fifty-One]]''</small> | ||
| [[EP001]] | | [[EP001]] | ||
| [[EP027]] | | [[EP027]] | ||
Line 16: | Line 16: | ||
| [[JN137]] | | [[JN137]] | ||
| [[JN138]] | | [[JN138]] | ||
|- style="background:#fff" | |||
| [[JN140]] | |||
| | |||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| style="background:#000" rowspan="2" | [[File:NyarthsSong.png|150px]] | | style="background:#000" rowspan="2" | [[File:NyarthsSong.png|150px]] | ||
Line 70: | Line 73: | ||
| [[EP162]] | | [[EP162]] | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| [[JN139]] | | colspan=2 | [[JN139]] | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| style="background:#000" | [[File:BokunoBestFriendeOP.png|150px]] | | style="background:#000" | [[File:BokunoBestFriendeOP.png|150px]] |
edits