94
edits
Akvenkatesh (talk | contribs) |
Akvenkatesh (talk | contribs) |
||
Line 297: | Line 297: | ||
| style="{{roundyleft|15px}}" | <div class="overflow-ms">{{MSP|781|Dhelmise}}</div>{{pcolor|Dhelmise}} | | style="{{roundyleft|15px}}" | <div class="overflow-ms">{{MSP|781|Dhelmise}}</div>{{pcolor|Dhelmise}} | ||
| style="{{roundyright|15px}}" | <div class="overflow-ms">{{MSP|321|Wailord}}</div>{{pcolor|Wailord}} | | style="{{roundyright|15px}}" | <div class="overflow-ms">{{MSP|321|Wailord}}</div>{{pcolor|Wailord}} | ||
| style="{{roundyright|15px}}" | <div class="overflow-ms">{{MSP|822|Corvisquire}}</div>{{pcolor|Corvisquire}} | |||
| style="{{roundyleft|15px}}" | <div class="overflow-ms">{{MSP|762|Steenee}}</div>{{pcolor|Steenee}} | |||
|- | |||
| style="{{roundyleft|15px}}" | <div class="overflow-ms">{{MSP|823|Corviknight}}</div>{{pcolor|Corviknight}} | | style="{{roundyleft|15px}}" | <div class="overflow-ms">{{MSP|823|Corviknight}}</div>{{pcolor|Corviknight}} | ||
| style="{{roundyright|15px}}" | <div class="overflow-ms">{{MSP|659|Bunnelby}}</div>{{pcolor|Bunnelby}} | | style="{{roundyright|15px}}" | <div class="overflow-ms">{{MSP|659|Bunnelby}}</div>{{pcolor|Bunnelby}} |
edits