122,050
edits
Line 105: | Line 105: | ||
| [[Konikoni City]] | | [[Konikoni City]] | ||
| Held by {{wild|Bagon}}, {{wild|Shelgon}}, {{wild|Salamence}}, and {{wild|Druddigon}}{{sup/7|USUM}} (5% chance each) | | Held by {{wild|Bagon}}, {{wild|Shelgon}}, {{wild|Salamence}}, and {{wild|Druddigon}}{{sup/7|USUM}} (5% chance each) | ||
|- | |||
| {{gameabbrev8|SwSh}} | |||
| | |||
| [[Stow-on-Side]] (bargain shop) | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits