137
edits
Blazingfist (talk | contribs) |
m (→Names: Added Turkish Language) |
||
Line 648: | Line 648: | ||
| จอย ''Joy'' | | จอย ''Joy'' | ||
| Same as her Japanese name | | Same as her Japanese name | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Turkish | |||
| Hemşire Joy | |||
| Same as Japanese name, with title added | |||
|}{{-}} | |}{{-}} | ||
edits