13
edits
(Added Korean name In other language) |
mNo edit summary |
||
Line 410: | Line 410: | ||
| 브이즈 "beuijeu" | | 브이즈 "beuijeu" | ||
| Transliteration of Japanese name | | Transliteration of Japanese name | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan}}) | | Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan}}) | ||
| 伊布家族 ''Yībù Jiāzú'' | | 伊布家族 ''Yībù Jiāzú'' |
edits