46
edits
MasterErnst (talk | contribs) m (→Names) |
MasterErnst (talk | contribs) m (→Names) |
||
Line 73: | Line 73: | ||
| Professeur Flora | | Professeur Flora | ||
| From ''{{wp|flora}}''. | | From ''{{wp|flora}}''. | ||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| Korean | | Korean | ||
Line 85: | Line 81: | ||
| 內木博士 ''Dr. Nèimù'' | | 內木博士 ''Dr. Nèimù'' | ||
| From the name 內木 Uchiki. | | From the name 內木 Uchiki. | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Finnish | |||
| Professori Ivy | |||
| From English name. | |||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} |
edits