70
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 31: | Line 31: | ||
| align="center"|Psychic(12) | | align="center"|Psychic(12) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| 40 | | 40 | ||
Line 78: | Line 63: | ||
|- | |- | ||
| 25 | | 25 | ||
| {{MS| | | {{MS|102}} | ||
| align="center"|[[Exeggcute|ETEGG]] | | align="center"|[[Exeggcute|ETEGG]] | ||
| align="center"|71 | | align="center"|71 | ||
Line 458: | Line 443: | ||
| align="center"|[[Diglett|DIGTWO]] | | align="center"|[[Diglett|DIGTWO]] | ||
| align="center"|40 | | align="center"|40 | ||
| align="center"| | | align="center"|36 | ||
| align="center"| | | align="center"|20 | ||
| align="center"| | | align="center"|49 | ||
| align="center"|26 | | align="center"|26 | ||
| align="center"| | | align="center"|11176 | ||
| align="center"|Scratch(35) | | align="center"|Scratch(35) | ||
| align="center"|Growl(40) | | align="center"|Growl(40) | ||
Line 560: | Line 545: | ||
|- | |- | ||
| 25 | | 25 | ||
| {{MS| | | {{MS|102}} | ||
| align="center"|[[Exeggcute|ELIGGSER]] | | align="center"|[[Exeggcute|ELIGGSER]] | ||
| align="center"|68 | | align="center"|68 | ||
Line 575: | Line 560: | ||
|- | |- | ||
| 25 | | 25 | ||
| {{MS| | | {{MS|102}} | ||
| align="center"|[[Exeggcute|EGGLES]] | | align="center"|[[Exeggcute|EGGLES]] | ||
| align="center"|69 | | align="center"|69 | ||
Line 590: | Line 575: | ||
|- | |- | ||
| 25 | | 25 | ||
| {{MS| | | {{MS|102}} | ||
| align="center"|[[Exeggcute|EGG VIPER]] | | align="center"|[[Exeggcute|EGG VIPER]] | ||
| align="center"|72 | | align="center"|72 | ||
Line 605: | Line 590: | ||
|- | |- | ||
| 25 | | 25 | ||
| {{MS| | | {{MS|102}} | ||
| align="center"|[[Exeggcute|EGGTEE]] | | align="center"|[[Exeggcute|EGGTEE]] | ||
| align="center"|65 | | align="center"|65 | ||
Line 769: | Line 754: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
| 26 | |||
| {{MS|111}} | |||
| align="center"|[[Rhyhorn|RYEHORN]] | |||
| align="center"|78 | |||
| align="center"|56 | |||
| align="center"|54 | |||
| align="center"|19 | |||
| align="center"|22 | |||
| align="center"|21970 | |||
| align="center"|HornAttack(25) | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| Safari Ball | |||
|- | |||
| 30 | |||
| {{MS|143}} | |||
| align="center"|[[Snorlax|RONAN]] | |||
| align="center"|143 | |||
| align="center"|76 | |||
| align="center"|44 | |||
| align="center"|30 | |||
| align="center"|52 | |||
| align="center"|33805 | |||
| align="center"|Headbutt(15) | |||
| align="center"|Amnesia(20) | |||
| align="center"|Rest(10) | |||
| align="center"|Surf(15) | |||
| | |||
|- | |||
| 26 | |||
| {{MS|111}} | |||
| align="center"|[[Rhyhorn|NORHY]] | |||
| align="center"|84 | |||
| align="center"|57 | |||
| align="center"|54 | |||
| align="center"|22 | |||
| align="center"|20 | |||
| align="center"|21970 | |||
| align="center"|HornAttack(25) | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| Safari Ball | |||
|- | |- | ||
| 26 | | 26 | ||
Line 783: | Line 813: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| Safari Ball | |||
|- | |||
| 26 | |||
| {{MS|111}} | |||
| align="center"|[[Rhyhorn|HIHORN]] | |||
| align="center"|85 | |||
| align="center"|51 | |||
| align="center"|62 | |||
| align="center"|24 | |||
| align="center"|26 | |||
| align="center"|21970 | |||
| align="center"|HornAttack(25) | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| Safari Ball | |||
|- | |||
| 23 | |||
| {{MS|046}} | |||
| align="center"|[[Paras|SHAROM]] | |||
| align="center"|53 | |||
| align="center"|42 | |||
| align="center"|36 | |||
| align="center"|19 | |||
| align="center"|32 | |||
| align="center"|12167 | |||
| align="center"|Scratch(35) | |||
| align="center"|StunSpore(30) | |||
| align="center"|LeechLife(15) | |||
| | |||
| Safari Ball | |||
|- | |||
| 22 | |||
| {{MS|032}} | |||
| align="center"|[[Nidoran♀|NIDDLE]] | |||
| align="center"|54 | |||
| align="center"|33 | |||
| align="center"|27 | |||
| align="center"|28 | |||
| align="center"|28 | |||
| align="center"|7577 | |||
| align="center"|Tackle(35) | |||
| align="center"|HornDrill(25) | |||
| align="center"|PoisonSting(35) | |||
| align="center"|FocusEnergy(30) | |||
| Safari Ball | |||
|- | |||
| 22 | |||
| {{MS|032}} | |||
| align="center"|[[Nidoran♀|NIDDLE]] | |||
| align="center"|54 | |||
| align="center"|32 | |||
| align="center"|28 | |||
| align="center"|33 | |||
| align="center"|25 | |||
| align="center"|7577 | |||
| align="center"|Tackle(35) | |||
| align="center"|HornDrill(25) | |||
| align="center"|PoisonSting(35) | |||
| align="center"|FocusEnergy(30) | |||
| Safari Ball | |||
|- | |||
| 25 | |||
| {{MS|102}} | |||
| align="center"|[[Exeggcute|EGGERIA]] | |||
| align="center"|67 | |||
| align="center"|32 | |||
| align="center"|46 | |||
| align="center"|29 | |||
| align="center"|41 | |||
| align="center"|19531 | |||
| align="center"|Barrage | |||
| align="center"|Hypnosis | |||
| align="center"|Reflect | |||
| | |||
| Safari Ball | | Safari Ball | ||
|- | |- | ||
//Box3 | //Box3 |
edits