823
edits
Line 108: | Line 108: | ||
|{{a|Pure Power}} | |{{a|Pure Power}} | ||
|{{m|Brick Break}}<br>{{m|Psychic}}<br>{{m|Thunder Punch}}<br>{{m|Hidden Power}} | |{{m|Brick Break}}<br>{{m|Psychic}}<br>{{m|Thunder Punch}}<br>{{m|Hidden Power}} | ||
|-align="center" | |||
||[[Image:212.png]]<br>'''{{p|Scizor}}/Ege''' ♀ [[Image:QuickBallSpriteSmall.png]] | |||
|[[Level]] 50 | |||
|Bold | |||
|[[Route 229]] | |||
|[[King's Rock]] [[Image:KingsRock.png]] | |||
|{{a|Technician}} | |||
|{{m|X-Scissor}}<br>{{m|Iron Head}}<br>{{m|Roost}}<br>{{m|Sandstorm}} | |||
|} | |} | ||
edits