19
edits
(Horizons debuted!) |
Anime geek (talk | contribs) (→Hindi dub: Added voice cast For Pokemon Horizons The Series) Tags: Mobile edit Mobile web edit |
||
Line 672: | Line 672: | ||
| Prithvi Sankhala | | Prithvi Sankhala | ||
| Uplaksh Kochhar | | Uplaksh Kochhar | ||
|- | |||
| {{an|Liko}} | |||
| | |||
| Apala Bisht | |||
|- | |- | ||
| {{Tracey}} | | {{Tracey}} |
edits