121,976
edits
Line 542: | Line 542: | ||
| {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | | {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | ||
| June 14, 2024 | | June 14, 2024 | ||
|- | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Kabu|pokemonnum=0851|pokemon=Centiskorch}} | |||
| {{MastersRoleCell|Support|size=32px}} | |||
| {{MastersRoleCell|Physical Strike|size=32px}} | |||
| June 16, 2024 | |||
|} | |} | ||
edits