2,735
edits
Solemn Mac (talk | contribs) (Added a note about one unique time when two EX roles were added.) |
|||
Line 500: | Line 500: | ||
| {{MastersRoleCell|Sprint|size=32px}} | | {{MastersRoleCell|Sprint|size=32px}} | ||
| May 16, 2024 | | May 16, 2024 | ||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Eusine|pokemonnum=0245 s|pokemon=Suicune}} | |||
| {{MastersRoleCell|Special Strike|size=32px}} | |||
| {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | |||
| May 20, 2024 | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Silver|sygna=1|pokemonnum=0215|pokemon=Sneasel}} | |||
| {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | |||
| {{MastersRoleCell|Support|size=32px}} | |||
| May 20, 2024 | |||
|} | |} | ||
edits