13,775
edits
m (→Description) |
Storm Aurora (talk | contribs) (→Pokémon Masters EX: ex role) |
||
Line 126: | Line 126: | ||
| colspan=2 | '''6★ EX''' | | colspan=2 | '''6★ EX''' | ||
| colspan=2 rowspan=2 | '''All opponents''' | | colspan=2 rowspan=2 | '''All opponents''' | ||
|- style="background:#fff" | |||
| colspan=2 | '''6★ EX with EX role''' | | colspan=2 | '''6★ EX with EX role''' | ||
| '''375''' | | '''375''' | ||
| '''450''' | | '''450''' | ||
|} | |} | ||