8,497
edits
m (→Pokémon) |
(→Names: add Hindi spelling) |
||
Line 706: | Line 706: | ||
| Cornélia | | Cornélia | ||
| Similar to her Japanese name <!--Possibly from ''{{wp|Cornus|cornel}}''--> | | Similar to her Japanese name <!--Possibly from ''{{wp|Cornus|cornel}}''--> | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Hindi | |||
| कोरीना ''Korrina'' | |||
| Transcription of English name | |||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| Italian | | Italian |