19,653
edits
m (Reverted edits by Littlelyra (talk) to last revision by Abcboy) |
mNo edit summary |
||
Line 83: | Line 83: | ||
| [[Johto]] | | [[Johto]] | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" | [[Fantina]] | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" | [[Sinnoh]] | ||
| {{game|Diamond and Pearl|s}} | | {{game|Diamond and Pearl|s}} | ||
| [[Ribbon Syndicate]] membership* | | [[Ribbon Syndicate]] membership* | ||
Line 90: | Line 90: | ||
| {{pkmn|anime|Anime}} | | {{pkmn|anime|Anime}} | ||
| [[Top Coordinator]] | | [[Top Coordinator]] | ||
|- style="background:#fff" | |||
| [[Pokémon Adventures]] | |||
| | |||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| rowspan="3" | [[Harley]] | | rowspan="3" | [[Harley]] | ||
Line 206: | Line 209: | ||
|fr_eu=Coordinateur Pokémon | |fr_eu=Coordinateur Pokémon | ||
|pl=Koordynator Pokémon | |pl=Koordynator Pokémon | ||
| | |pt=Coordenador Pokémon | ||
|ro=Coordonator Pokémon | |ro=Coordonator Pokémon | ||
|it=Coordinatore Pokémon | |it=Coordinatore Pokémon | ||
|de=Pokémon-Koordinator | |de=Pokémon-Koordinator | ||
| | |es=Coordinador Pokémon | ||
}} | }} | ||
edits