51,133
edits
m (→Typhlosion) |
m (→Typhlosion) |
||
Line 37: | Line 37: | ||
| - || {{TCG|L-P Promotional cards}} (no English release) || 003/L-P | | - || {{TCG|L-P Promotional cards}} (no English release) || 003/L-P | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|SoulSilver | | {{TCG ID|HeartGold & SoulSilver|Typhlosion|110}} || {{rar|SuperRare Holo}} || {{TCG|HeartGold & SoulSilver}} || 110/123 | ||
|} | |} | ||
edits