5,080
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 410: | Line 410: | ||
| class="c" | {{e|Colorless}} | | class="c" | {{e|Colorless}} | ||
| class="l" | {{TCG ID|DP Promo|Arceus LV.X|53}} | | class="l" | {{TCG ID|DP Promo|Arceus LV.X|53}} | ||
| class="l" | {{TCG|DP Black Star Promos}} | |||
|- | |||
| class="l" | {{TCG|Arceus}} | |||
| class="c" | {{e|Colorless}} | |||
| class="l" | {{TCG ID|DP Promo|Arceus LV.X|56}} | |||
| class="l" | {{TCG|DP Black Star Promos}} | | class="l" | {{TCG|DP Black Star Promos}} | ||
|} | |} | ||
[[Category:TCG]] | [[Category:TCG]] | ||
[[Category:Variant Pokémon]] | [[Category:Variant Pokémon]] |
edits