16,517
edits
mNo edit summary |
m (→Slowbro) |
||
Line 30: | Line 30: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|HeartGold Collection|Slowbro|18}} || {{e|Water}} || - || {{rar|Rare}} || {{TCG|HeartGold Collection}} || 018/070 | | {{TCG ID|HeartGold Collection|Slowbro|18}} || {{e|Water}} || - || {{rar|Rare}} || {{TCG|HeartGold Collection}} || 018/070 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|L-P Promo|Slowbro|29}} || {{e|Water}} || - || - || {{TCG|L-P Promotional cards}} || 029/L-P | |||
|} | |} | ||