74,009
edits
m (→Ivysaur) |
mNo edit summary |
||
Line 26: | Line 26: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Expedition|Ivysaur|82}} || {{e|Grass}} || - || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Expedition Base Set}} || 82/165 | | {{TCG ID|Expedition|Ivysaur|82}} || {{e|Grass}} || - || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Expedition Base Set}} || 82/165 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|T Promo|Ivysaur|10}} || {{e|Grass}} || - || - || {{TCG|T Promotional cards}} (no English release) || 010/T | |||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | {{TCG ID|EX FireRed & LeafGreen|Ivysaur|35}} || rowspan=2 | {{e|Grass}} || rowspan=2 | - || rowspan=2 | {{rar|Uncommon}} || {{TCG|EX FireRed & LeafGreen}} || 35/112 | | rowspan=2 | {{TCG ID|EX FireRed & LeafGreen|Ivysaur|35}} || rowspan=2 | {{e|Grass}} || rowspan=2 | - || rowspan=2 | {{rar|Uncommon}} || {{TCG|EX FireRed & LeafGreen}} || 35/112 | ||
|- | |- | ||
| {{TCG|POP Series 2}} || 7/17 | | {{TCG|POP Series 2}} || 7/17 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|POP Series 3|Ivysaur|14}} || {{e|Grass}} || - || {{rar|Common}} || {{TCG|POP Series 3}} || 14/17 | |||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|EX Crystal Guardians|Ivysaur|34}} || rowspan=2 | {{e|Grass}} || rowspan=2 | - || rowspan=2 | {{rar|Uncommon}} || rowspan=2 | {{TCG|EX Crystal Guardians}} || 34/100 | | {{TCG ID|EX Crystal Guardians|Ivysaur|34}} || rowspan=2 | {{e|Grass}} || rowspan=2 | - || rowspan=2 | {{rar|Uncommon}} || rowspan=2 | {{TCG|EX Crystal Guardians}} || 34/100 | ||
Line 38: | Line 42: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Supreme Victors|Ivysaur|62}} || {{e|Grass}} || 26 || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Supreme Victors}} || 62/147 | | {{TCG ID|Supreme Victors|Ivysaur|62}} || {{e|Grass}} || 26 || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Supreme Victors}} || 62/147 | ||
|} | |} | ||