51,133
edits
mNo edit summary |
m (→Politoed) |
||
Line 24: | Line 24: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Legends Awakened|Politoed|12}} || {{e|Water}} || 49 || {{rar|Rare Holo}} || {{TCG|Legends Awakened}} || 12/146 | | {{TCG ID|Legends Awakened|Politoed|12}} || {{e|Water}} || 49 || {{rar|Rare Holo}} || {{TCG|Legends Awakened}} || 12/146 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|SoulSilver Collection|Politoed|21}} || {{e|Water}} || - || {{rar|Rare Holo}} || {{TCG|SoulSilver Collection}} || 021/070 | |||
|} | |} | ||
edits