51,133
edits
mNo edit summary |
m (→Blissey) |
||
Line 23: | Line 23: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Platinum|Blissey|22}} || {{e|Colorless}} || 40 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Platinum}} || 22/127 | | {{TCG ID|Platinum|Blissey|22}} || {{e|Colorless}} || 40 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Platinum}} || 22/127 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|HeartGold Collection|Blissey|53}} || rowspan=2 | {{e|Colorless}} || rowspan=2 | - || {{rar|Common}} || rowspan=2 | {{TCG|HeartGold Collection}} || 053/070 | |||
|- | |||
| {{TCG ID|HeartGold Collection|Blissey|54}} || {{rar|SuperRare Holo}} || 054/070 | |||
|} | |} | ||
edits