51,133
edits
m (→Mankey) |
m (→Mankey) |
||
Line 30: | Line 30: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Supreme Victors|Mankey|112}} || {{e|Fighting}} || 19 || {{rar|Common}} || {{TCG|Supreme Victors}} || 112/147 | | {{TCG ID|Supreme Victors|Mankey|112}} || {{e|Fighting}} || 19 || {{rar|Common}} || {{TCG|Supreme Victors}} || 112/147 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|HeartGold Collection|Mankey|42}} || {{e|Fighting}} || - || {{rar|Common}} || {{TCG|HeartGold Collection}} || 042/070 | |||
|} | |} | ||
edits