51,133
edits
mNo edit summary |
m (→Mantine) |
||
Line 26: | Line 26: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Mysterious Treasures|Mantine|29}} || {{e|Water}} || 25 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Mysterious Treasures}} || 29/123 | | {{TCG ID|Mysterious Treasures|Mantine|29}} || {{e|Water}} || 25 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Mysterious Treasures}} || 29/123 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|HeartGold Collection|Mantine|30}} || {{e|Water}} || - || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|HeartGold Collection}} || 030/070 | |||
|} | |} | ||
edits