1,592
edits
JacobCrystal (talk | contribs) (→Trivia) |
RikkiKitsune (talk | contribs) m (→Quotes) |
||
Line 899: | Line 899: | ||
| [[Image:YellowLance.png]] | | [[Image:YellowLance.png]] | ||
| [[Image:LanceGSCsprite.png]] | | [[Image:LanceGSCsprite.png]] | ||
|- align=center style="font-size: 80%;" | |- align=center style="font-size: 80%;" | ||
| Lance sprite from<br>[[Generation I]] | | Lance's sprite from<br>[[Generation I]] | ||
| Lance sprite from<br>{{game|Yellow}} | | Lance's sprite from<br>{{game|Yellow}} | ||
| Lance sprite from<br>[[Generation II]] | | Lance's sprite from<br>[[Generation II]] | ||
| Lance sprite from<br>[[Generation III]] | |- align=center | ||
| Lance sprite from<br>[[Generation IV]] | | [[Image:FL_Lance.png]] | ||
| [[Image:LanceHGSS.gif]] | |||
| [[Image:VSLance.png]] | |||
|- align=center style="font-size: 80%;" | |||
| Lance's sprite from<br>[[Generation III]] | |||
| Lance's sprite from<br>[[Generation IV]] | |||
| Lance's VS sprite from<br>[[Generation IV]] | |||
|} | |} | ||
edits